DOM I OGRÓD

Bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska złożone mikrobiologiczne preparaty można stosować bez obaw. Mieszaniny mikroorganizmów pomagają zadbać o stan instalacji sanitarnych, instalacji przydomowych oczyszczalni, wspierają w utrzymaniu oczek wodnych i stawów o różnym przeznaczeniu, przyspieszają procesy rozkładu materii organicznej i poprawiają kondycję roślin w ogrodzie. Niezwykle skuteczne preparaty, które sprawiają, że gospodarowanie w domu i w ogrodzie staje się łatwiejsze i nie wymaga dużego nakładu pracy. 

Komposter Tabs

Kup

Komposter TABS to preparat przyspieszający procesy użyźniania i wzbogacania kompostu. Dzięki wysokiej zawartości bakterii rozkładających materię organiczną znacznie optymalizuje on procesy zachodzące podczas kompostowania. 

Sanidenn Tabs

Kup

Preparat w postaci tabletek przeznaczony do utylizacji ścieków i nieczystości w oczyszczalniach, ponad 5 miliardów bakterii w jednej tabletce.

Biodenn K

Kup

Preparat przeznaczony  do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w szambach i oczyszczalniach.

Lipobakt

Kup

Preparat LIPOBAKT przewidziany jest do mikrobiologicznego rozkładu tłuszczów.

Pillbakt

Kup

Preparat przeznaczony do usprawnienia działania wszystkich typów przydomowych oczyszczalni ścieków. 

DB 206 Łazienka 

Kup

Preparat przeznaczony do udrażniania odpływów łazienkowych z zatorów organicznych oraz utrzymania drożności w instalacji sanitarnej.

 DB 406 Kuchnia

Kup

Preparat przeznaczony do udrażniania odpływów kuchennych z zatorów organicznych oraz utrzymania drożności w instalacji sanitarnej. 

Novesan

Kup

Novesan to preparat mikrobiologiczny przeznaczony do przyspieszania procesu kompostowania. 

Akwesan

Kup

Przewidziany do zastosowania przy zakładaniu oczka wodnego bądź stawu kapielowego.

Akwesan GR

Kup

Preparat przeznaczony do redukcji osadów dennych.

Sanidenn Plus

Kup

Sanidenn Plus to enzymatyczno-bakteryjny preparat przeznaczony do utylizacji ścieków, w oczyszczalniach ścieków wszystkich typów.