Preparaty do kompostowania trawy

Na czym polega kompostowanie?
Kompostowanie to jeden z procesów rozkładu organicznej materii. Jest to proces złożony, na który wpływają m.in. wilgotność materiału kompostowego, temperatura, dostępność tlenu oraz ilość mikroorganizmów kompostujących. Aby go przyspieszyć warto jest zastosować specjalistyczny środek do kompostowania, znacząco skracający czas na uzyskanie pełnowartościowego kompostu. Jeżeli poszukują Państwo specjalistycznych preparatów do kompostowników, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalne środki do kompostowania
Posiadając kompostownik we własnym ogrodzie warto zadbać o to, by rozkład składników następował w możliwie jak najkrótszym czasie. Preparaty do kompostowania to niezbędne rozwiązania przyspieszające procesy rozkładu materii organicznej. Składniki w nich zawarte posiadają szereg właściwości wpływający na krótszy rozkład trawy, liści oraz gałęzi, dzięki czemu są wysoce skuteczne. O ich popularności i efektywności świadczy coraz większa liczba Klientów, która decyduje się na ich zakup.

Środek kompostujący – dlaczego warto?
Składniki znajdując się w środkach kompostujących posiadają wiele zalet. Dzięki nim, oprócz widocznego przyspieszenia procesów rozkładania materiału kompostowego, możemy stworzyć ściółkę, która odnajdzie się w przydomowych ogródkach. Co więcej, preparaty te znacząco ograniczają wydobywanie się nieprzyjemnych zapachów z kompostownika, co ma wpływ na zwiększenie komfortu ich posiadaczy. Jest to więc niezwykle ekologiczne rozwiązanie, znajdujące uznanie wśród wielu osób.

Preparat do kompostowania trawy – sprawdź naszą ofertę
Kompostowanie jest niedrogim sposobem na produkcję cennego nawozu, który widocznie polepsza jakość gleby i jest jednocześnie całkowicie bezpieczny dla roślin. Kompost można używać do różnego rodzaju upraw i jest nawozem dostarczającym roślinom niezbędnych składników pokarmowych. W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy preparat do kompostowania trawy, którego działanie docenia coraz większa liczba Klientów. Oferujemy Państwu sprawdzony środek, który jest niezwykle wydajny, a przy tym ekologiczny. Posiadamy konkurencyjne ceny oraz gwarantujemy jego wysoką skuteczność.

NOVESAN

Kup

W swojej ofercie posiadamy preparat kompostujący Novesan, przeznaczony do przyspieszania procesu kompostowania. Składa się z pożytecznych i niepatogennych szczepów bakteryjnych, które w swoim metabolizmie wytwarzają enzymy odpowiedzialne za prawidłowe i szybkie kompostowanie odpadów pochodzenia organicznego takich jak: resztki roślinne, opadłe owoce, skoszona trawa, obierki, skorupki jaj, fusy z kawy i herbaty, popiół drzewny, papier, korę, trociny i rozdrobnione gałęzie.

KOMPOSTER TABS

Kup

Komposter TABS to preparat przyspieszający procesy użyźniania i wzbogacania kompostu. Dzięki wysokiej zawartości bakterii rozkładających materię organiczną znacznie optymalizuje on procesy zachodzące podczas kompostowania.