Preparaty do oczyszczalni przydomowej

Sprawdzone i zarejestrowane
Poszukując skutecznych preparatów do oczyszczalni warto jest skorzystać z oferty sprawdzonego producenta. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat, oferując swoim Klientom różnego rodzaju bakterie oraz tabletki do oczyszczalni. Każdy z naszych preparatów uzyskał  rejestrację Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego-PZH. Dodatkowo, wszystkie preparaty do oczyszczalni znajdujące się na naszej stronie cechują się wysoką skutecznością oraz korzystną ceną.

Skuteczne preparaty do oczyszczalni
W naszej ofercie posiadamy szereg preparatów, a jednym z najbardziej popularnych są bakterie do oczyszczalni. Są to niezwykle skuteczne biopreparaty, przeznaczone głównie do obróbki ścieków. Z wysoką skutecznością udrażniają osadniki, systemy drenażowe oraz rury kanalizacyjne. Dodatkowo, efektywnie zmniejszają ilość osadów dennych i eliminują powstawanie nieprzyjemnych zapachów. Ich szereg zalet sprawia, że coraz większa liczba Klientów decyduje się na ich zakup.

Tabletki do oczyszczalni od sprawdzonego producenta.

Bakterie do oczyszczalni przydomowej – niezbędne w każdym gospodarstwie.

Tabletki do oczyszczalni, ze względu na wysoką skuteczność działania, są gwarancją poprawy sprawności działania oczyszczalni, Działają w warunkach tlenowych i beztlenowych i można stosować je w różnym zakresie temperatur i zmian pH. Tabletki posiadają w swoim składzie kilka miliardów bakterii i mają zdolność wiązania metali ciężkich. Całkowicie bezpieczne dla ludzi, zwierząt oraz środowiska naturalnego. Przed użyciem zalecamy sprawdzenie dawkowania.

W naszej ofercie posiadamy także bakterie do oczyszczalni przydomowej. Przeznaczone są one do mikrobiologicznej obróbki ścieków i nieczystości w oczyszczalniach, lagunach i szambach o pojemności powyżej 10 m³. Standardowa oczyszczalnia przydomowa ma pojemność 2-3m³.

W przypadku zastosowania w przydomowych oczyszczalniach ścieków usprawniają ich działanie, upłynniają pokłady osadów dennych, a co za tym idzie, zmniejszają częstotliwość opróżniania, likwidują kożuchy powierzchniowe, pozwalają udrożnić systemy kanalizacyjne i drenażowe oraz likwidują fetory. Działają zarówno w warunkach tlenowych, jak i beztlenowych.

BIODENN K

Kup

Preparat do szamba skuteczny w mikrobiologicznej obróbce ścieków i nieczystości, w którego 1 gramie zawarte są 2 miliardy bakterii. Powoduje rozpad szkodliwych substancji, takich jak amoniak czy siarkowodór, hamuje rozwój patogennych drobnoustrojów i skutecznie udrażniania rury kanalizacyjne oraz systemy drenażowe.

SANIDENN PLUS

Kup

Bakterie do oczyszczalni SANIDENN, sprawdzające się w obiektach o pojemności większej niż 10m3. Może być stosowany w lagunach i szambach przydomowych, usprawniając ich działanie, a także redukując kożuchy powierzchniowe. Działa w warunkach tlenowych i beztlenowych, udrażniając systemy i eliminuje przykre zapachy.

PILLBAKT

Kup

Preparat PILLBAKT to enzymatyczno-bakteryjny utylizator przeznaczony do usprawnienia działania wszystkich typów przydomowych oczyszczalni ścieków.

SANIDENN TABS

Kup

Tabletki do szamba, w których składzie znajduje się ponad 5 miliardów bakterii (na jedną sztukę w jednej tabletce). Działają skutecznie w różnych warunkach i szerokim zakresie temperatur. Są bardzo skuteczne w redukowaniu kożuchów powierzchniowych i osadów dennych, likwidacji nieprzyjemnych zapachów oraz udrażnianiu drenaży.